REAGUJESZ?

Case study: friderik.eu

Klient współpracujący z nami od samego początku, przy którym startowaliśmy z mikro budżetem – dzisiaj możemy pochwalić się przychodami ponad miliona złotych miesięcznie.Sukces zawdzięczamy skutecznej strategii SEO i wykorzystaniu reklama produktowych Google Ads. Obecnie mierzymy się z problemem sprawnej obsługi dużej ilości zamówień.

 

#PROBLEMYBOGACTWA

Case study: harpteam32

Jeden z klientów, do których mamy szczególny sentyment, ze względu na zainteresowanie modą jednego z naszych założycieli. Harp Team to Polska marka streetwearowa, która produkuje wysokiej jakości odzież, która spodoba się każdemu koneserowi streetwear’u. Ekipa Harp Team w ciągu naszej współpracy notują ciągłe postępy i wzrosty zarówno w pozycjach jak i sprzedaży

 

#POLSKISTREETWEAR

 

Case study: monitoring dziecka

W projekcie aplikacji pomagającej w zwiększeniu bezpieczeństwa dziecka, nasza praca opierała się na stworzeniu strony internetowej oraz przygotowanie planu marketingowego, który miał zwiększyć świadomość na temat aplikacji.

Obecnie aplikacja rozszerzyła swoją ofertę o monitoring biznesowy, który pozwala nadzorować działania Twoich pracowników.

Case study: MG-media

Projekt MGmedia zakładał kompleksowy rebranding firmy począwszy od logotypu przez profil firmy po jej stronę internetową. Nowy logotyp serwisu został nakreślony na podstawie wzoru wstęgi Moebiusa – figury, która z opisu wydaje się tworzyć nierzeczywiste, jednak będąca bardzo prosta w odtworzeniu.

 

#REBRANDING

Case study: winabaroll.pl

Projekt rozpoczęliśmy od opracowania koncepcji nowego logotypu – bardziej adekwatnego dla potrzeb nowoczesnego odbiorcy. Finalnie logotypem została litera „W”, w którą wpisany został kształt rolety.

 

#DOBRYDESIGN

stopka logo metanowa

Czyli grupa naładowanych energią wolnych elektronów krążących wokół tematyki stron internetowych i szeroko rozumianego marketingu. 

 

Umiemy w internety, reagujemy z aktualnymi trendami i uwielbiamy eksplozje – kreatywności.

agencja@metanowa.pl

© 2021 Projekt i realizacja Agencja Metanowa. Wszelkie produkty tej reakcji zastrzeżone.